SESİM SİMÜLATÖR

GARANTİ SÜRESİ

SESiM Sürücü Adayı Direksiyon Eğitim Simülatör Sınıfı
SESiM Sürücü Adayı Direksiyon Eğitim Simülatör Sınıfı

SESiM Sürüsü Adayı Direksiyon Eğitim Simülatörü, üretim hatalarına karşı donanım ve yazılım olarak 2(İki) Yıl Garanti Kapsamındadır. Milli Eğitim Bakanlığı, Özel Öğretim Kurumları tarafından MTSK’ları yönetmeliğinde veya standartlar yönergesinde yapılacak değişikliklere göre yazılım sürekli olarak güncellenmektedir.

Donanım kapsamında, 2 yıl süresince meydana gelecek arızalardan kullanıcı hatası kapsamında girenler ücret karşılığında değiştirilir.

Garanti süresinin sonunda, 1 yıl veya 2 yıl olmak üzere tercihinize göre yeniden garanti kapsamına girebilirsiniz. Garanti süresinin sonunda, sözleşmesiz devam etmek isterseniz her güncellemeyi satın alarak kullanım sağlayabilirsiniz.

Donanım kapsamında da garanti süresinin sonunda yazılım garanti şartları ile aynı özelliklerde sözleşmenizi yenileyebilirsiniz.

Üretimlerimizi sürekli olarak geliştiriyoruz. Yenilenen simülatör modelleri ile dilediğiniz zaman sisteminizi ücreti karşılığında değiştirebilirsiniz. Simülatörünüzün her zaman yeni ve güncel kalması için bizler buradayız.

Araç çubuğuna atla