SESİM SİMÜLATÖR

KARADENİZ MODELİ

SESiM Karadeniz Modeli Direksiyon Eğitim Simülatörü

7

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

SESiM Karadeniz Modeli Direksiyon Eğitim Simülatörü
SESiM Karadeniz Modeli Direksiyon Eğitim Simülatörü

SESiM Karadeniz modelimiz araç görünümlü kabine sahip modelimizdir. Arkası ve üstü kapalı veya açık olarak tercih edilebilmektedir. yanları açık olup, görerek öğrenme metodu ile çevresinde izleyici olarak bulunan adayların izleyerek öğrenmesini sağlar.

Araç kabini gövdesi parlak boyalı olup dayanıklı metalden üretilmektedir. Arzu edildiğinde 4 monitöre kadar çepeçevre 180 derece görüntüye imkan sağlamaktadır.

Gerçek koltuk, gerçek el freni, ve gerçek emniyet kemeri ile donatılmıştır. Gerçek araç koltuğunun yanı sıra spor koltuk seçeneği de mevcuttur. Emniyet kemeri ve el freni modüler özellikte istenildiğinde sökülüp takılabilir olup, özel üretilen şase üzerine montelidir. Kullanıcıların boyuna göre koltuk ileri geri ayarı yapılabilmektedir. Sırt ayarı ise yatay olarak ayarlanabilmektedir. Direksiyon simidi orjinal araç simidi olup istenilen ebatlara göre farklı araç tiplerine ait direksiyonlar ile değiştirilebilmektedir. Opsiyonel aksesuarlar (talep edildiğinde) ilave ücrete tabidir.

Tüm sistemin kurulumu çok kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Böylece, herhangi bir aktiviteye, fuar ve etkinliklere taşınması son derece kolaydır. Orta ve uzun boy ticari bir araç ile rahatlıkla taşınabilmektedir. Güncel fiyat bilgisi için lütfen bilgi@se-sim.com eposta adresinden veya 0312 472 66 63 veya 0546 472 66 65 numaralı telefonlardan irtibata geçebilirsiniz.

Kullanıcı eğitimi için, sistemle birlikte hazır kurulu bulunan görsel eğitim videolarını izleterek personelinizin gelecekte de ücretsiz olarak eğitim almasını sağlayabilirsiniz. Kullanıcı ve operatör eğitiminin en yüksek düzeyde olmasına çok büyük önem veriyoruz.

Sürücü kursu bünyesindeki tüm dersliklerde kolaylıkla kullanılabilecek ebatlardadır.

Teslimat       : Hemen
Stok Miktarı : 10 Adet
Renk            : Kırmızı (Opsiyonel olarak Gri, Bej, Mavi)

Ebat ve Ağırlık
Genişlik    : ~75 cm
Yükseklik : ~160 cm
Uzunluk    : ~140 cm
Ağırlık       : ~90 Kg.

Araç çubuğuna atla