SESİM SİMÜLATÖR

NEDEN SESİM

NEDEN SESiM Sİmülatörü Tercih Etmelisiniz?

Neden SESiM?

Tek ürün, Tek Hizmet

SESiM olarak sadece Sürücü Eğitim Simülatörü üretiyoruz. Başka hiçbir ürün yada hizmetle ilgilenmediğimiz için, bütün odağımızı ve gayretimizi bu alana yönlendirebiliyoruz. Özellikle, Simülatör Teknolojilerindeki hızlı gelişmeleri daha yakından takip ediyor ve gerek yazılım gerekse donanım ürünlerimize hemen güncelleme yapabiliyoruz.

 

Güçlü ArGe Altyapısı

SESiM, Sürücü Eğitim Simülatör teknolojileri konularında araştırma ve geliştirme çalışmalarına büyük oranda yatırım yapmaktadır. Bu teknolojilerin çok disiplinli mühendislik ekiplerine getirdiği yükümlülüklerin bilincinde olarak, mühendislik kadrosunun eğitim ve öğretim seviyesini sürekli iyileştirmektedir.

 

 

Uzman Simülasyon Mühendislerince Verilen Danışmanlık

SESiM, Simülatör teknolojilerinde, 28 yıllık tecrübeye sahip uzman mühendislik ekibini bünyesinde barındırmaktadır. Bu ekip, üretimin başlangıcından teslimata kadar olan süreçte sizlere sürekli destek olarak, simülatörünüzün ihtiyaç ve beklentilerinizi tam karşılayacak şekilde en ekonomik olarak tasarlanmasını sağlamaktadır.

 

Online Güncelleme

 

SESiM, Sürücü Eğitim Simülatörü Yazılımı, gelişen mevzuat, yönetmelik ve teknolojiye göre anında güncellenebilmektedir. Akıllı modüller sayesinde, müşterinin simülatör yazılımı internete bağlanmakta, SESiM websitesinde gerekli sorgulamaları yaparak varsa yeni verrsiyon güncellemelerini otomatik olarak kurmaktadır. Böylece, herhangi bir telefon trafiğine bile gerek kalmadan yazılım kendisini otomatik olarak internet üzerinden güncellemektedir.

 

Online Bakım ve Destek

Ülkemizin hemen hemen her noktasına yayılmış olan Motorlu Taşıt Sürücü Kursları bünyesinde bulundurdukları simülatörleri sürekli olarak faal bulundurmak zorundadırlar. Aksi takdirde eğitimleri zafiyete uğrayacak ve gelir kaybına uğrayacaklardır. Pazar araştırmalarımız sonucunda tüm MTSK’larının en önemli isteği olan internet üzerinden bakım ve destek Türkiye’de ilk kez SESiM Sürücü Eğitim Simülatörü tarafından uygulanmaktadır. Yazılım kapsamında herhangi bir sorunla karşılaşıldığında, SESiM çağrı merkezi aranır aranmaz, müşteri temsilcimiz hemen internete bağlı olan simülatöre bağlanmakta ve mevcut yazılım aksaklığı anında giderilebilmektedir. Bağlantının gerçekleşmesinden sonra yaklaşık 45 dakika içerisinde sorun giderilebilmektedir. Bu süre, en yakında bulunan bir beyaz eşya teknik servisinin gelmesinden bile kısa bir süredir.

 

Donanım Desteği

SESiM Sürücü Eğitim Simülatöründe, en kaliteli direksiyon, vites ve pedal seti kullanılmaktadır. Ayrıca, kullandığımız bilgisayar ve ekranlar sektördeki en kaliteli malzemeler kullanılarak hazırlanmaktadır. 2012 yılını, % 0 (Sıfır) arıza oranı ile tamamladıktan sonra, 2013 yılında da arızasızlık oranımızı koruyoruz. Ancak, acemi adayların kötü yada hatalı kullanımı sonucunda meydana gelebilecek donanım arızalarını göz önünde bulundurarak, arızalı malzemenin SESiM Çağrı Merkezine bildirilmesini müteakip anında yenisi ile değiştiriyor ve simülatörün çalışabilir düzeyde kalmasını sağlıyoruz. Arızalı malzeme incelenip onarıldıktan sonra, tekrar simülatöre takılmaktadır. Kullanım hatası sonucu arızalanan malzemelerin onarım ücreti müşteriye aittir. Ürünlerimizin tamamı üretim hatalarına karşı 2 yıl garantimiz altındadır.

 

Garanti

SESiM Sürücü Eğitim Simülatörü donanımları üretim hatalarına karşı 2 yıl garantilidir. Kullanıcı hatalarından kaynaklanan arızaların onarım ücretleri müşteriye aittir. Yazılım kapsamında ise, MEB.lığı mevzuat ve yönetmeliğinde meydana gelebilecek her türlü değişikliğe karşı 2 yıl garantimiz altındadır. Bu süre içerisinde meydana gelebilecek her türlü mevzuat değişikliği müşterilerimize ücretsiz olarak yüklenecektir. Yazılım Uyum Sertifikası her müşterimize teslim edilmektedir.

 

Müşteri Memnuniyeti

SESiM Sürücü Eğitim Simülatörünü kullanan tüm müşterilerimizde %100 müşteri memnuniyeti esastır. Gerek kurum hatlarımızdan, gerek eposta ile yapılan müracaatlardan gerekse facebook adresimiz üzerinden bildirilen her türlü görüş ve öneriye büyük önem veriyoruz. SESiM Sürücü Eğitim Simülatörü yazılımını geliştirirken en çok dikkat ettiğimiz husus MTSK’larının ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılayabilecek bir ürün olmasıdır. Bu nedenle, MTSK’larından gelen tüm görüş ve önerileri geliştirme planlarımıza dahil ederek müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutuyoruz.

 

Websitesi ve Sosyal Medya

SESiM Sürücü Eğitim Simülatörü ile ilgili her türlü bilgiye internet üzerinden www.se-sim.com adresinden, sosyal medya üzerinden https://www.facebook.com/sesim.simulator adresinden ulaşabilirsiniz. Gerektiğinde telefon veya şahsen müracaat dışında, internet veya sosyal medya üzerinden dokümanlarımızı inceleyebilir ve teknik destek ihtiyacınızı zaman kaybetmeden karşılayabilirsiniz. İhtiyacınız olan bilgiye ulaşamadığınız durumlarda 7/24 bilgi@se-sim.com eposta adresine bildirerek bilgi ve yardım talep edebilirsiniz. Zamanın en değerli husus olduğu günümüzde, teknolojinin tüm imkanlarından istiafade ederek üreticinizle bire bir irtibatta kalabilirsiniz.

 

Şeffaf Ücret ve Maliyetler

SESiM Sürücü Eğitim Simülatöründe, tüm fiyat ve ücretlendirmeler şeffaftır. Hangi ürün arızasında onarım ücretinin ne kadar olacağını veya, hangi parça değişiminde ne kadar ücretlendirileceğinizi bilirsiniz. Böylece, bugüne kadar uygulanmış olan kişi veya kurumlara özel keyfi ücretlendirmelere maruz kalmazsınız. SESiM Sürücü Eğitim Simülatöründe kullandığımız donanımların tamamı piyasadan (tekno marketlerden) rahatlıkla temin edilebilecek malzemelerdir. HİÇBİR ŞEKİLDE YEREL ÜRETİM İMKANLARI İLE ÜRETİLMİŞ ELEKTRONİK KART, DİREKSİYON, PEDAL VİTES YADA BİLGİSAYAR VE EKRAN KULLANILMAMAKTADIR. Böylece, müşterilerimiz üretici olarak bize bağlı değildir. Örneğin, direksiyonu arızalandığında ve değiştirmek istediğinde piyasadan kendi imkanları ile en uygun fiyata bulacağı ürünü tercih edebilmektedir.

 

 

Sonuç

SESiM, “Tek Ürün, Tek Hizmet” felsefesi ile, Motorlu Taşıt Sürücüleri Kurslarının ihtiyacı kapsamında Sürücüler İçin Araç ve Direksiyon Eğitim Simülatörünü en ekonomik fiyatlarla üretebilen ve %100 Müşteri Memnuniyetini esas alır. SESiM Sürücü Eğitim Simülatörü kullanarak siz de ÖNCELİKLİ İŞ ORTAĞIMIZ OLMAYA VAR MISINIZ?

 

17 Eylül 2015

0 responses on "NEDEN SESİM"

Mesaj At

Araç çubuğuna atla